Like it's whatever

6. února 2016 v 14:12 | tangarinka |  Pan Policajt
Pátek v ičkách.
Klasika, řekli byste.
Ani ne, řekla bych já.


I act like I don't want you,
Like it's whatever
Shit, that ain't a thing
When really I wanna flaunt you,
You really need a queen
So be a, be a king
Jsem si tak ráno psala s Panem Policajtem a domluvili jsme se, že půjdem na nějakou další procházku. Tak jsem za ním přijela a bylo to super, protože jsme spolu probírali reinkarnaci a šlo vidět, že nad tím začíná uvažovat. Point for me!

No a potom jsme zalezli k němu, rozdělali oheň v kamnech, nechali zhaslé a sledovali polární záři, kterou na stropě vytvářelo světýlko z kamen. Byla to moc příjemná chvíle intimity, kdy jsme se jeden o druhého opírali a fetovali svou vůni a... doprčic! bylo to jako bychom už spolu chodili roky a tohle byla uplně normální chillovací chvilka v našem partnerském životě. Damn! Ani jednomu z nás to nepřišlo divné, protože to prostě bylo takové přirozené. Jen tak sedět, mít jeho ruku kolem svého pasu a povídat si o filmech.

"Pošimraly mě tvoje sametové vlásky."
"Já mám sametové vlasy?"
"Ano, máš. Jsou moc hebké."

"Občas si jen tak pouštím Lanu."
"Vážně? A myslíš u toho na mě?"
"Občas jo. Hlavně u Blue Jeans."

A pak chtěli přijít další lidi, že budem koukat na film a dáme dýmku (akorát nevěděli, že jsem tam byla taky, chichi). Jaké bylo jejich překvapení, když mě uviděli. Naštěstí nedorazila děvčata, protože těm by určitě přišlo divné, že jsme byli s Policajtem sami dva potmě. ŽPO by si ještě uvědomil, že celou dobu Policajta miluje a chce ho zpátky...

Stačí, že mu volala, že jeden kámoš čeká na jeho smsku. WTF?!
"No čau, XXX čeká až mu odepíšeš, v kolik teda můžem přijít."
"Aha... No.. ale.. já mu psal."

Poprvé v životě jsem viděla, jak se s ní nechce bavit přes telefon. A potěšilo mě to.

Hele teď mi asi došlo. Policajt byl určitě překvapený, že ŽPO přijala jejich rozchod v pohodě. Asi čekal nějaké ubrečené scény jako jsem dělala já. Proto asi i říkal, že doufá, že ŽPO toho nebude později litovat. Ale místo toho si našla nového přítele. E-e, chlapečku. Ta o tebe doopravdy nestála, ale chybami se člověk učí. Každý pokaždé nemiluje tak vroucně...


Zpátky k ičkám. Takže místo filmu jsme nakonec koukali na různé seriály. Mr Pickles, FurTV a asdfmovies. Smíchu bylo více než dost, čas utekl jako voda a já jela domů. Po cestě jsem konzultovala se svým tajným zdrojem:

"Víš, já nechci, abys do toho zase spadla a on ti ublížil."
"Miluju ho asi jako miluju jiné své bývalé. Mám ho ráda, ale co bylo, to bylo. Říkala jsem, že by o mně musel bojovat a dokázat mi, že o mně stojí, že mě miluje. Ale to, co teď zatím dělá, to nedokazuje."

Já myslím, že pokrok ne? Neupínám se. Nemyslí to vážně, je to jeho projev přátelství a vzhledem k tomu, co jsme spolu zažili, je to trochu pochopitelný přístup. Ale pokud by mi bude chtít pobláznit hlavu, bude se muset hodně snažit, abych mu uvěřila, že to myslí vážně. Mám se už ráda. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama