Rainy mood

8. února 2016 v 0:31 | Marsi |  Pan Policajt

These are the nights and the lights that we fade in
These are the words but the words aren't coming out
They burn 'cause they are hard to say
For every failing sun, there's a morning after
Though I'm empty when you go
I just wanted you to knowDnešek byl strašně ubrečeným dnem. Pohádala jsem se s matkou, takže jsem se potřebovala někam jít uklidnit, a protože jsem si zrovna psala s Panem Policajtem, jela jsem k němu.

Bylo to fajn, v pohodě, pokec... Pak jsme řešili naše rodiče, pak jsem plácla, že život je příliš krátký na to, abychom skrývali své city. Načež se on zarazil a dal mi pusu na čelo. A pak chtěl, ať si lehnem, což mi bylo jasné, že bude určitě něco kutit, ale ok. Řekla jsem si, že to nechám na něm. Trvalo mu to dlouho, ale opravdu mě nakonec políbil. Ale já ho pak zarazila a říkám: "Proč to děláš? Proč to zase děláš?!"
Vysvětlením bylo, že jsem pro něj strašně přitažlivá. No jasně! On pro mě taky! Ale copak už zapomněl, jak mi domotal hlavu? Tak jsme to tak nějak s úsměvěm přešli, ale po cestě domů jsem mu psala, že prostě z toho nemám dobrý pocit a tak.

"Máš pravdu. Byla to blbost a už se to nebude opakovat. Omlouvám se ti."

Jo, tohle je jediná cesta, jak z toho ven. Ale i tak mě to mrzí. Zavřela jsem jedny dveře. Je možné, že už ho nikdy v životě nepolíbím. Ale je to tak lepší. Mysli na to, je to tak jistější. Dělám to pro sebe.


One day, like this, we'll never be the same.
Never, forever…
Like ghost in the snow
Like ghost in the sun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama